صفحه اصلی > اخبار بيمارستان 


  چاپ        ارسال به دوست

روز تالاسمی

بازدید از واحد تالاسمی و عیادت از بیماران در روز جهانی تالاسمی

به مناسبت روز جهانی تالاسمی، امام جمعه شهرستان بستک، فرماندار، شهردار، مدیر شبکه بهداشت و درمان و رییس بیمارستان فارابی از بیماران تالاسمی بستری در بیمارستان فارابی بستک عیادت کردند.

دکتر محمد رسول رحمن شناس؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بستک گفت: همکاران شبکه بهداشت و درمان برای پیشگیری از تالاسمی و مراقبت از بیماران، تلاش می کنند ولی لازمه پیشگیری از بیماری تالاسمی، همکاری مردم در زمینه آزمایشات قبل از ازدواج می باشد تا دیگر شاهد بیمار تالاسمی ماژور نباشیم.

دکتر رحمن شناس روز جهانی تالاسمی را به پرسنل زحمتکش این بخش تبریک گفت و از تلاش های آنان تقدیر و تشکر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی؛ امام جمعه شهرستان بستک ضمن دیدار و گفت و گو با پرسنل بخش تالاسمی، کار و فعالیت آنان را مصداق اجر معنوی توصیف کرد و ضمن آرزوی سلامتی برای آنان، ابراز داشت: قطعاً این زحمات پاداش اخروی را از طرف حضرت حق به دنبال خواهد داشت.

مهندس پرتابیان؛ فرماندار شهرستان بستک با اشاره به اینکه دنیا به سمت علوم و فناوری روز پیش می رود، بر توجه هر چه بیشتر مسئولان به افزایش توان علمی و امکانات بیمارستانی تأکید کرد و گفت: امیدواریم با کمک دولت و خیرین، روز به روز شاهد استقرار ظرفیت های علمی و امکانات پیشرفته در مجموعه بیمارستان فارابی بستک باشیم.

 

در پایان، با اهداءشاخه گل و شیرینی از بیماران تالاسمی دلجویی شد و کارت هدیه ای که از طرف شهردار بستک تهیه شده بود، به بیماران تقدیم شد.


١٢:٠٣ - 1396/02/20    /    شماره : ٧٩٤٧    /    تعداد نمایش : ٨٤٣خروج